V čom sú integrované žalúzie lepšie ako vonkajšie žalúzie Vitriso

V čom sú integrované žalúzie lepšie ako vonkajšie žalúzie

Máme bohaté skúsenosti s dodávkou a inštaláciou integrovaných žalúzií pre váš domov či komerčný priestor.  Prečo sú integrované žalúzie ideálnejšie ako tie vonkajšie žalúzie?

Integrované žalúzie sú užitočné nielen na ochranu proti slnku ale poslúžia aj na ochranu súkromia. Sú to veľmi dobré zvukové izolátory, pretože ak je váš priestor blízko rušnej cesty, tieto vonkajšie zvuky sa dajú zredukovať na šepot. Získate tak produktívnejší priestor bez akéhokoľvek rušenia.

Integrované žalúzie sú dobrou investíciou do rezidenčných aj komerčných nehnuteľností. Zvyšujú príťažlivosť okien a dverí, vďaka čomu vyzerá nehnuteľnosť oveľa atraktívnejšie a elegantnejšie.

Môžete si dokonca vybrať motorické žalúzie, ktoré sa ovládajú pomocou diaľkového ovládania. Vďaka tomu je otváranie a zatváranie žalúzií z dlhodobého hľadiska oveľa jednoduchšie. Žalúzie v skle sú tiež ideálne, pretože dokážu zadržiavať a šetriť prirodzenú energiu, čím sa znižujú účty za kúrenie a z dlhodobého hľadiska vám ušetria veľa peňazí.