V čom sú integrované žalúzie lepšie ako vonkajšie žalúzie Vitriso

V čom sú integrované žalúzie lepšie ako vonkajšie žalúzie

Máme bohaté skúsenosti s dodávkou a inštaláciou integrovaných žalúzií pre váš domov či komerčný priestor.  Prečo sú integrované žalúzie ideálnejšie ako tie vonkajšie žalúzie?

Integrované žalúzie sú užitočné nielen na ochranu proti slnku ale poslúžia aj na ochranu súkromia. Sú to veľmi dobré zvukové izolátory, pretože ak je váš priestor blízko rušnej cesty, tieto vonkajšie zvuky sa dajú zredukovať na šepot. Získate tak produktívnejší priestor bez akéhokoľvek rušenia.

Integrované žalúzie sú dobrou investíciou do rezidenčných aj komerčných nehnuteľností. Zvyšujú príťažlivosť okien a dverí, vďaka čomu vyzerá nehnuteľnosť oveľa atraktívnejšie a elegantnejšie.

Môžete si dokonca vybrať motorické žalúzie, ktoré sa ovládajú pomocou diaľkového ovládania. Vďaka tomu je otváranie a zatváranie žalúzií z dlhodobého hľadiska oveľa jednoduchšie. Žalúzie v skle sú tiež ideálne, pretože dokážu zadržiavať a šetriť prirodzenú energiu, čím sa znižujú účty za kúrenie a z dlhodobého hľadiska vám ušetria veľa peňazí.

Tieniaci systém si môžete prispôsobiť, aby ste si zladili celkový dojem z vášho priestoru. Môžete si dokonca vybrať z množstva štýlov integrovaného tienenia, vrátane integrovaných žalúzií alebo plisé či roliet, takže máte z čoho vyberať.

Integrované žalúzie sú tiež ideálne pre jednotky s dvojitým a trojitým zasklením, takže existuje veľa rôznych možností. Môžu byť dokonca namontované do rôznych dverí, ako sú dvojité dvere a posuvné dvere na terasu, vďaka čomu sú neuveriteľne všestranné.

Žalúzie sú tiež veľmi bezpečné pre malé deti. Je to preto, že šnúrky a lamely nevisia, takže si môžete byť istí, že dieťa žalúzie nepoškodí ani nehrozí úraz.

Žalúzie v skle sú chránené pred vonkajšími vplyvmi. Vydržia dlho a sú chránené pred poškodením pri veternom počasí. Buďte si istí, že sú odolné a môžete si ich užívať dlhšie.

Existuje veľa dôvodov, prečo by ste si mali nainštalovať integrované tienenie do svojho obchodného alebo obytného priestoru. Ak sa chcete o našom tieniacom systéme dozvedieť viac, kontaktujte nás a my vám určite pomôžeme.