Novinky

Okná so vstavanými žalúziami Ideálne pre všetky plastové, hliníkové a drevené okná, dvere a strešné okná

Okná so vstavanými žalúziami Ideálne pre všetky plastové, hliníkové a drevené okná, dvere a strešné okná


Okná so vstavanými žalúziami, tiež známe ako integrované žalúzie, nie sú ako bežné žalúzie, ktoré visia mimo skla a zbierajú prach. Medziokenné žalúzie sú hermeticky uzavreté medzi dvojitým alebo trojitým sklom, čo zabezpečuje žalúzie pred manipuláciou. Máme dve formy integrovaných žalúzií, ktoré sú k dispozícii, prvá je magnetický systém a druhá je elektricky ovládaný systém.


Zistite, ktorý tieniaci systém je vhodný práve pre vás...

Plisé blackout žalúzie pre úplné tienenie okien

Plisé blackout žalúzie pre úplné tienenie okien

Majitelia domov, ktorí chcú stlmiť jasné svetlo letných dní, majú tak možnosť s plisé blackout žalúziami, ktoré sú umiestnené vo vnútri izolačného skla a doprajú vám absolútnu tmu.
Čítať viac...

Výhody tieniaceho systému Vitriso

Výhody tieniaceho systému Vitriso

Obľúbený dizajn tienenia Vitriso predstavuje integrované žalúzie ScreenLine, čo je tieniaci systém s horizontálnymi lamelami, ktorý je vysoko účinný pri zatienení slnka.

Zistite všetky výhody aké ponúka tieniaci systém Vitriso..
Čítať viac...

V čom sú integrované žalúzie lepšie ako vonkajšie žalúzie

V čom sú integrované žalúzie lepšie ako vonkajšie žalúzie

Máme bohaté skúsenosti s dodávkou a inštaláciou integrovaných žalúzií pre váš domov či komerčný priestor.  Prečo sú integrované žalúzie ideálnejšie ako tie vonkajšie žalúzie? Integrované žalúzie sú užitočné nielen na ochranu proti slnku ale poslúžia aj na ochranu súkromia. Sú to veľmi dobré zvukové izolátory, pretože ak je váš priestor blízko rušnej cesty, tieto vonkajšie zvuky sa dajú zredukovať na šepot. Získate tak produktívnejší priestor bez akéhokoľvek rušenia. Čítať viac...

Žalúzie pre plastové okná vo vnútri izolačného skla: Vitriso

Žalúzie pre plastové okná vo vnútri izolačného skla: Vitriso

Žalúzie sú jedným z najlepších spôsobov, ako ovládať svetlo a teplotu v miestnosti. A s inovatívnymi riešeniami Vitriso si tiež môžete vychutnať dizajnové, bezpečné a navyše bezúdržbové tienenie pre vaše plastové okná.

Dodajte svojmu domovu štýl, pohodlie a bezpečnosť pomocou medziokenných žalúzií. Integrované žalúzie sú navrhnuté na použitie v aplikáciách izolačného skla. Prečítajte si viac o výhodách tohto inovatívneho tieniaceho systému Vitriso.

Aké rolety vybrať pre vaše okná

Aké rolety vybrať pre vaše okná

Okenné rolety sú jednou z najdôležitejších, no často prehliadaných častí miestnosti.  Sú užitočné nielen na blokovanie prirodzeného svetla, ale poskytujú aj izoláciu a súkromie.  Existujú rôzne riešenia okenných žalúzií a roliet, z ktorých si môžete vybrať.

Zistite výhody aké ponúkajú rolety umiestnené v okne medzi sklom.

Čítať viac...

Integrované žalúzie do každej domácnosti?

Integrované žalúzie do každej domácnosti?

Výhody sú jasné a ľahko pochopiteľné. Žiadne čistenie. Nikto nemá rád čistenie žalúzií.

Pri montáži integrovaných žalúzií nie je potrebné žiadne vŕtanie do rámov alebo stien ako je tomu pri vonkajších žalúziách, čím sa odstraňujú ďalšie nežiadúce poškodenia. Existujú aj zdravotné výhody. Pre domácnosti, ktoré musia zostať čo najčistejšie a najhygienickejšie, sú integrované žalúzie skvelým spôsobom, ako poskytnúť súkromie bez toho, aby ste pridali niečo, čo by mohlo zhromažďovať prach a baktérie.
Čítať viac...

Prečo riadiť denné svetlo s tieniacím systémom Vitriso

Prečo riadiť denné svetlo s tieniacím systémom Vitriso

Tieniaci systém Vitriso vám ako užívateľovi dáva kontrolu nad tým, koľko prirodzeného svetla do vášho domova cez deň a večer vpustíte. Možno budete chcieť maximalizovať svetlo ráno a minimalizovať svetlo v najjasnejšom bode dňa bez toho, aby ste úplne zatienili prirodzené svetlo.

Ovládanie denného svetla pomocou žalúzií ScreenLine, ktoré sú súčasťou tieniaceho systému Vitriso má mnohé výhody, ktoré vám vnesú do života.
Čítať viac...

Tieniaci systém pre posuvné a otočné dvere

Tieniaci systém pre posuvné a otočné dvere

Ako si vybrať perfektný tieniaci systém pre posuvné  a otočné dvere?

Vitriso tieniaci systém v podobe žalúzií zabudovaný do okien.

Integrované žalúzie predstavujú jednoznačne najlepšiu možnosť tienenia pre posuvné alebo otočné dvere. Prakticky a esteticky tieto žalúzie, ktoré sú umiestnené medzi sklami v jednotke s dvojitým zasklením, dávajú dokonalý zmysel, pretože prekonávajú problémy, ktorým čelia všetky alternatívne metódy tienenia okien a dverí.
Čítať viac...

Žalúzie medzi sklom pre vchodové dvere poskytujú vynikajúcu kontrolu, bezpečnosť a estetiku

Žalúzie medzi sklom pre vchodové dvere poskytujú vynikajúcu kontrolu, bezpečnosť a estetiku

Žalúzie navrhnuté pre posuvné vchodové dvere poskytujú atraktívnu a bezpečnú možnosť pre majiteľov domov s domácimi zvieratami alebo malými deťmi.


Čítať viac...

Žalúzie medzi sklom pre terasové dvere a okná

Žalúzie medzi sklom pre terasové dvere a okná

Spojením žalúzií Screenline a izolačného skla Toptherm, vznikolo skutočne revolučné riešenie: Tieniaci systém Vitriso. Môžete mať krásne, ľahko použiteľné žalúzie. Pocíťte výhody energeticky úsporného skla a získajte estetickú krásu žalúzií.

Žalúzie sú dostupné k terasovým dverám posuvným aj krídlovým. Sú skutočne rozdielne, pretože nepotrebujú čistenie, nezamotávajú sa a ľahko sa používajú, dávajú zmysel pre akýkoľvek projekt, či už je to obytný alebo komerčný.

Prezrite si všetky možnosti tienenia Vitriso...
Čítať viac...

Čo sú to okná so vstavanými žalúziami?

Čo sú to okná so vstavanými žalúziami?

Napriek tomu, že vnútorné žalúzie sú určite užitočné pri blokovaní slnka a zachovania súkromia, všetci vieme, že žalúzie môžu byť tiež problémom. Sú náročné na čistenie a údržbu. Nehovoriac o tom, rolety a vnútorné žalúzie môžu byť pre deti a domáce zvieratá vyslovene nebezpečné.

V oknách so vstavaným tienením, sedia žalúzie vo vnútri okna medzi dvoma sklenenými tabuľami, a nie sú umiestnené na vnútornej strane okna. Takýto integrovaný systém tienenia sa ovláda buď diaľkovým ovládaním, alebo magnetickým posúvačom, ktorý prebieha po boku okna.

Ak máte dvere s oknami (napríklad posuvné sklenené dvere na terasu), k dispozícii sú aj dvere so vstavanými žalúziami.

Pozrite sa na hlavné výhody systému Vitriso® s integrovanými žalúziam:
Čítať viac...

Nábytok a Bývanie 2021

Nábytok a Bývanie 2021

VAK® vystavuje integrované žalúzie, plisé a rolety na medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry. Navštíviť nás môžte od 23. do 27. júna v pavilóne N, v stánku č. 24 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.
Čítať viac...

Low-E lamela V95

Low-E lamela V95

Lamely V95  sú vyrobené z hliníka potiahnutého interferenčným filtrom, ktorý je kalibrovaný procesom PVD (Physical Vapor Deposition), aby optimálne odrážali najkritickejšie slnečné žiarenie a aby poskytovali nízko-emisný efekt dlhovlnnému infračervenému žiareniu.
Čítať viac...

Nábytok a Bývanie 2019

Nábytok a Bývanie 2019

VAK® vystavoval integrované žalúzie, plisé a rolety na medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry. Navštíviť ste nás mohli od 5. do 10. marca v pavilóne N, v stánku č. 22 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.
Čítať viac...

Žalúzie SL16 sú tu - pre výmenu skla

Žalúzie SL16 sú tu - pre výmenu skla

Žalúzie SL16 sú svetovo prvé žalúzie, ktoré sú zabudované do izolačných skiel s dištančným rámikom hrubým len 16 mm. Žalúzie sú dostupné v dvoch prevedeniach: 
1. SL16C - ovládané šnúrkou 
2. SL16S - ovládané posuvným magnetickým madlom
Čítať viac...

Vitriso na billboarde

Vitriso na billboarde

Od 1. Júna do 31. Decembra 2019 môžete vidieť našu reklamnú kampaň aj offline, nájdete nás na billboarde v Bratislave pred zjazdom z D1 na letisko v smere do mesta.
Čítať viac...

CONECO 2018

CONECO 2018

VAK® vystavoval integrované žalúzie, plisé a rolety na najväčšom stavebnom veľtrhu v SR. Navštíviť ste nás mohli od 11. do 14. apríla v hale B0, v stánku 204/A na výstavisku Incheba v Bratislave.
Čítať viac...

Žalúzie SL22W sú tu

Žalúzie SL22W sú tu

Novinku predstavujú žalúzie s interným, bezkartáčovým motorom. Motor je napájaný bez nutnosti zložitých káblových rozvodov. Žalúzie sú ovládané pomocou batériového modulu, ktorý zároveň obsahuje dobíjací článok. Čítať viac...

Nábytok a Bývanie 2018

Nábytok a Bývanie 2018

VAK® vystavoval integrované žalúzie, plisé a rolety na medzinárodnom veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry. Navštíviť ste nás mohli od 13. do 18. marca v pavilóne N, v stánku č. 22 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.
Čítať viac...

Teplý dištančný rámik “Warm-Edge“

Teplý dištančný rámik "Warm-Edge"

Modely ScreenLine® žalúzií a plisé s typovým označením SL20C, SL22C, SL22S a SL22W sú vyrábané a dodávané s teplým dištančným rámikom WarmEdge ako štandardná súčasť produktu bez príplatku.  Čítať viac...

Poznáme žalúzie, ktoré menia pravidlá hry

Poznáme žalúzie, ktoré menia pravidlá hry

Na žalúzie Vitriso® nesadá prach, nepoškodí ich pár nešikovných rúk ani labky domácich miláčikov. Čítať viac...