Zasklenie s vnútornými žalúziami: praktickosť, štýl a inovácia

Zasklenie s vnútornými žalúziami: praktickosť, štýl a inovácia

Dvojité zasklenie s vnútornými žalúziami

Tienenie okien  patrí tiež medzi dekoratívne prvky a ich výber bude mať vplyv na celkový dizajn domu, kancelárie alebo obchodu, kde sú inštalované.

Dvojité zasklenie je priestor medzi dvoma vrstvami skla inštalovanými v ráme. Preto je možné do tejto dutiny namontovať rolety, plisé alebo žalúzie, ktoré môžu byť ovládané aj externým diaľkovým ovládačom, aby ste mohli vystavovať svoje dizajnové okná a zároveň mali súkromie.

Zasklenie s vnútornými žalúziami: praktickosť, štýl a inovácia - Vitriso

Dvojité zasklenie s medziokennými žalúziami je dnes mimoriadne obľúbené najmä v priestoroch s osobitným štýlom a dekorom. Keďže žalúzie sú vložené do utesnenej dutiny, sú chránené pred vonkajšími vplyvmi, ako je prach a iné nečistoty. To by napríklad znamenalo, že už nebudete musieť sťahovať závesy, prať ich či žehliť.

Ak uvažujete o výmene okien či tienenia alebo ak staviate/projektujete byt či nebytový priestor, dobre si premyslite, aký tieniaci systém si vyberiete a nechajte si poradiť od našich profesionálnych technikov, ktorí sú schopní ponúknuť vám tie najlepšie riešenia.