Výhody tieniaceho systému Vitriso

Výhody tieniaceho systému Vitriso

Obľúbený dizajn tienenia Vitriso predstavuje integrované žalúzie ScreenLine, čo je tieniaci systém s horizontálnymi lamelami, ktorý je vysoko účinný pri zatienení slnka.

Vysoko efektívne tienenie

V zatvorenom stave umožňuje materiál a farba integrovaných žalúzií ScreenLine jemné rozptýlenie svetla, udržiavanie nízkej intenzity svetla a tepla v letných mesiacoch a zároveň prepúšťanie svetla v zimnom období.

Hygienické vlastnosti

Keďže medziokenné žalúzie ScreenLine sú úplne uzavreté medzi sklenenými tabuľami, nie je potrebné žiadne čistenie, pretože sa k žalúziám nedostane prach ani špina. To zvyšuje úroveň zdravia a hygieny v budovách, pretože sa na žalúziách nebudú vytvárať baktérie a prach. Integrované žalúzie ScreenLine sú tiež odolné voči kondenzácii, vďaka čomu sú ideálne do kúpeľní, kde je kľúčovou požiadavkou súkromie.

K dispozícii zatemňovacia látka

Tieniaci systém Vitriso pozostávajúci z integrovaných plisé žalúzií ScreenLine môžete premeniť pridaním zatemňovacej látky, ktorá vám pomôže úplne zablokovať všetko svetlo prenikajúce do miestnosti. Toto je obzvlášť dobrá funkcia pre spálne, pretože žalúzie pomôžu vytvoriť tmavú miestnosť, ktorá je ideálna na zabezpečenie dobrého nočného spánku. Zatemňovacie plisé žalúzie ScreenLine sú tiež prospešné pre kancelárske prostredie, pretože zabraňujú silnému svetlu, aby zasahovalo do práce zamestnancov, čím maximalizujú produktivitu.

Plisé medziokenné rolety

Plisé integrované žalúzie sú ideálne pre štýlových majiteľov. Skladaný štýl rolety je svojou povahou podobný rolete s možnosťou výberu úplného zatvorenia, otvorenia alebo niekde medzi tým. Plisé žalúzie v skle sa vyrábajú z látkového materiálu jemných farieb, ktoré dodávajú hladký vzhľad a dodávajú vašej izbe jemnosť. Rôzne farebné možnosti z nich robia dobrý spôsob, ako zaviesť farbu do vašej izby.

Ako vidíte, integrované žalúzie a plisé majú mnoho výhod, ktoré spĺňajú vaše požiadavky na okná. Bez ohľadu na to, akú situáciu v miestnosti vyriešite, jeden z týchto štýlov bude vyhovovať vašim potrebám a integrovaný tieniaci systém Vitriso je perfektným riešením pre akýkoľvek dom alebo budovu.