Trápi vás nedostatok spánku počas leta? Pridajte plisé do svojich okien

Letné slnko a teplo je niečo, po čom mnohí z nás túžia počas zimy, keď sa zdá, že väčšinu dní trávime so zapnutým svetlom a kúrením. Nie je to však čas na vychutnávanie pre každého.

Možno máte malé deti, ktoré sa snažia zaspať, pretože dlho do večera svieti slnečné svetlo. Alebo možno pracujete na nočné smeny a potrebujete spať počas dňa.

Ak ste to vy, nie ste sami. Existuje mnoho ľudí, ktorých životný štýl a rodinné okolnosti vyžadujú väčšiu kontrolu nad tým, kedy jasné denné svetlo vstúpi do miestnosti – dobrou správou je, že existuje vysoko efektívne riešenie s medziokennými plisé blackout žalúziami, ktoré dokážu vytvoriť úplnú tmu v miestnosti a sú úplne bezúdržbové.

Medziokenné plisé žalúzie sa dajú použiť vo všetkom od štandardného krídlového okna až po posuvné dvere a dvojkrídlové dvere.

Plisé sú ideálne na dodatočnú montáž do existujúcich okien alebo dverí, jednoducho sa vymenia sklenené jednotky a pridá sa nová schopnosť poskytnúť „tmu na požiadanie“ v miestnosti kedykoľvek počas dňa.

Napriek tomu, že sa nazývajú „zatemňovacie“, plisé blackout žalúzie sú v skutočnosti dostupnjé v rôznych farbách vrátane lesklých, aby sa dobre hodili k akémukoľvek neutrálnemu dekóru.

Tieniaci systém Vitriso je prakticky bezúdržbový a bez nutnosti čistenia. Keďže sú plisé umiestnené vo vnútri izolačného skla – úplne bezprašný priestor, je zaručená vysoká kvalita a jediné čistenie, ktoré bude kedy potrebné, je občasné utretie posúvača.