Terasové dvere so vstavanými žalúziami: Tieniaci systém Vitriso je riešením

Chcete dnu pustiť svetlo a čerstvý vzduch, no zároveň si zachovať súkromie? Ak áno, terasové dvere so zabudovanými žalúziami môžu byť pre vás dobrou voľbou. Mnoho ľudí váha nad týmto typmi dverí, pretože si myslia, že budú náročné na ovládanie.

Terasové dvere so vstavanými žalúziami: Tieniaci systém Vitriso je riešením

Väčšinou to tak však nie je. V skutočnosti veľa ľudí zisťuje, že terasové dvere so vstavanými žalúziami sa používajú jednoduchšie ako tradičné posuvné sklenené dvere. Na rozdiel od vonkajších žalúzií alebo vnútorných žalúzií sú medziokenné žalúzie umiestnené medzi tabuľami skla, a preto nie sú zvonku viditeľné.

Meziokenné tienia sú čoraz populárnejšie, pretože ponúkajú množstvo výhod oproti tradičným žalúziám. Po prvé, meziokenné žalúzie tesne utesňujú okno, zabraňujú prievanu a minimalizujú tepelné straty.

Meziokenné žalúzie navyše nevyžadujú žiadne volne visiace šnúrky ani páky, vďaka čomu sú bezpečnejšie pre domácnosti s malými deťmi alebo domácimi zvieratami.

Napokon, integrované žalúzie sú nenáročné na údržbu a nevyžadujú žiadne čistenie. Či už hľadáte zvýšenú energetickú účinnosť alebo elegantný, efektívny tieniaci systém, integrované žalúzie môžu byť dokonalým riešením pre váš domov.

Integrované žalúzie sú obľúbeným riešením pre terasové dvere, pretože sú umiestnené medzi tabuľami skla a poskytujú vynikajúce ovládanie svetla. Integrované tieniace systémy žalúzií sú utesnené v sklenenej jednotke, takže sú chránené pred prachom a vlhkosťou.

Terasové dvere sú skvelým spôsobom, ako vpustiť prirodzené svetlo a čerstvý vzduch. A ak si vyberiete terasové dvere so zabudovanými žalúziami, budete naplno využívať výhody energetickej účinnosti, pohodlia a krásneho dizajnu.