Prečo sú medziokenné žalúzie na okná správnou voľbou

medziokenné žalúzie na okná správnou voľbou

Prečo sú medziokenné žalúzie na okná správnou voľbou

Hoci medziokenné žalúzie nie sú úplne novým konceptom, rýchlo sa stávajú obľúbenou možnosťou tienenia okien a dverí pre majiteľov domov.

Medziokenné žalúzie sú inteligentne zabudované do dutín jednotiek s dvojitým alebo trojitým zasklením a ovládajú sa tradičnou bezpečne pripevnenou šnúrou alebo moderným bezdrôtovým magnetickým posúvačom.

Okrem vytvorenia elegantnej súčasnej estetiky, je viac dôvodov, prečo sa mnohí majitelia domov obracajú na medziokenné žalúzie ako na elegantnú alternatívu k tradičným žalúziám na okná, záclonám a závesom.

4. dôvody prečo sú medziokenné žalúzie na okná správnou voľbou:

1. Vstavaná technológia tienenia okien a dverí inteligentného domu

Zlepšovanie tepelnej účinnosti domácností a podnikov je neustálym problémom, s ktorým sa musíme všetci vyrovnať. Je teda dobré vedieť, že vnútorne žalúzie v skle využívajú špeciálnu technológiu dištančných tyčí s teplým okrajom, ktorá môže znížiť prenos tepla cez obvod jednotky s  dvojitým zasklením na polovicu. Vnútorné žalúzie v skle účinne udržujú viac tepla, čím prispievajú k ochrane životného prostredia a zároveň pomáhajú znižovať rastúce náklady na energiu.

2. Bezpečie a súkromie

Medziokenné žalúzie poskytujú úplnú kontrolu nad vlastným domom. Odborne udržiavajú úroveň bezpečnosti a súkromia a tiež vybavujú majiteľov juhovýchodných domov spoľahlivým spôsobom, ako kontrolovať množstvo svetla vstupujúceho do miestnosti.Vnútorné žalúzie v skle chránia vašu rodinu pred škodlivým UV žiarením a chránia cenný nábytok pred vyblednutím a starnutím skôr, ako na to príde čas. Sú tiež bezpečné pre celú rodinu, pridávajú ďalšiu akustickú vrstvu medzi vaše zasklenie a vonkajší svet; zníženie akýchkoľvek problémov s hlukom.

3. Okná s žalúziami vám uľahčia život!

Koľko času vám zaberajú starosti s údržbou vašich súčasných žalúzií? Medziokenné žalúzie sú vďaka svojmu inteligentnému a hygienickému vzduchotesnému tesneniu prakticky bezúdržbové! Ako časovo úsporné tienenie okien, medziokenné žalúzie robia utieranie prachu, čistenie a rozmotávanie okenných žalúzií minulosťou!

4. Investícia, ktorá sa vypláca

Či už ide o medziokenné žalúzie pre dvojité dvere, okná alebo zimné záhrady, sú investíciou do obytných aj komerčných priestorov. Vďaka výraznému zvýšeniu príťažlivosti bez ohľadu na to, kde sú nainštalované, nie je prekvapujúce, že tienenie okien Vitriso robí domy oveľa príťažlivejšie pre kupujúcich.