Plisé blackout žalúzie pre úplné tienenie okien

Plisé blackout žalúzie pre úplné tienenie okien

Majitelia domov, ktorí chcú stlmiť jasné svetlo letných dní, majú tak možnosť s plisé blackout žalúziami, ktoré sú umiestnené vo vnútri izolačného skla a doprajú vám absolútnu tmu.

Systém plisé blackout integrovaných žalúzií od Vitriso, ktorý je vhodný pre okná a dvere v miestnostiach, ako sú spálne, kiná a škôlky či kancelárie priťahuje veľký záujem.

Úplná tma

Táto nová možnosť integrovanej plisé žalúzie poskytuje efektívne riešenie pre miestnosti ovplyvnené nežiaducim denným svetlom. Jeho schopnosť „tmavosti na požiadanie“ je zabezpečená dizajnom, ktorý zabraňuje prenikaniu svetla okolo okrajov, ako aj pozdĺžne  – čo je spoločná oblasť pre únik svetla.

Majitelia domov, ktorí chcú doplniť svoje nové okná alebo dvere integrovanými plisé žalúziami s blackout funkciou – alebo vylepšiť svoje existujúce okná – nemusia robiť kompromisy, aby boli ich vnútorné priestory pohodlné.

Plisé a rolety s funkciou blackout sú umiestnené vo vnútri izolačného skla, takže v miestnosti nezaberú žiadne miesto navyše.

Tieto plisé žalúzie sú umiestnené vo vnútri izolačného skla vášho okna a vytvárajú nepriehľadnú bariéru medzi vami a vonkajším svetom. To znamená, že môžete sledovať televíziu alebo pracovať v úplnom súkromí bez rušivého osvetlenia.